System CRM

Kompleksowe narzędzie do zarządzania klientami

1.0
Sprzedaż
Idealne narzędzie wpsierające proces sprzedaży
2.0
Relacje
Ułatwia relacje z klientami. Porządkuje, planuje i rozwiązuje problemy z komunikacją
3.0
Elastyczny
Narzędzie jest dopasowane do każdego rodzaju i charakteru firmy. Jego możliwości na najwyższym poziomie dla każdego.

Home

Prowadzenie wielkiej firmy z pewnością wymaga sporego zaangażowania oraz dyscypliny pracowników. Często zdarza się jednak, że kontrola nawet kilku osób nie jest wystarczająca przy olbrzymim napływie klientów. Z pomocą przychodzi nam jednak nowoczesna technologia. XXI wiek to czasy, w których lepszy nadzór nad pracownikami oraz klientami będzie sprawował system. Jaki więc system zarządzania wybrać? Najlepszym obecnie dostępnym typem systemów jest tzw. CRM gdyż cieszy się olbrzymią funkcjonalnością oraz niezawodnością. Jest to narzędzie, które ma służyć poprawie relacji z klientami oraz utrzymywać długoterminową współpracę.

Cały system jest w pełni zintegrowany z poszczególnymi działami zaczynając już od pozyskania zlecenia. Pozyskanie zlecenia to dopiero początek mimo wszystko system CRM przejmuje kontrolę nad tym zleceniem przekazując go dalej czyli do działu sprzedaży. Pracownicy odpowiedzialni za dział sprzedaży otrzymują więc konkretne informację i to od nich zależą kolejne działania. Oczywiście wszystko jest rejestrowane przez system.

Po ukończeniu sprzedaży dane kontaktowe klienta są już dostępne dla kolejnych grup pracowników czyli działu technicznego inaczej zwanego serwisem oraz działu po sprzedażowego. Wszystko w pełni z automatyzowane sprawia, że obsługa nawet wielkich korporacji sprawia wrażenie bardzo łatwego procesu. Podejmowanie decyzji ma znaczący wpływ na przyszłość naszej firmy. Aby więc podejmować tylko pewne decyzje warto mieć podgląd na całą swoją firmę - wiedzieć co się dzieje w środku. Kontrola każdego pracownika z osobna nie jest możliwa. Wybór odpowiedniego systemu CRM sprawi, że będziesz miał wgląd do wszystkich operacji oraz danych klientów o każdej porze dnia lub nocy.