System CRM

Kompleksowe narzędzie do zarządzania klientami

1.0
Sprzedaż
Idealne narzędzie wpsierające proces sprzedaży
2.0
Relacje
Ułatwia relacje z klientami. Porządkuje, planuje i rozwiązuje problemy z komunikacją
3.0
Elastyczny
Narzędzie jest dopasowane do każdego rodzaju i charakteru firmy. Jego możliwości na najwyższym poziomie dla każdego.

Home

Wiele firm przyjmuje zasadę, że system CRM ma dawać określone korzyści, zazwyczaj jest to określona ilość sprzedaży, pozyskiwanie klientów, aktualizacje dla oferowanych programów. Oto podstawowe funkcje oprogramowania CRM:

1. Przekształcenie firmy na bardziej szczuplejszą i ekologiczną

Bardzo dużą zaletą używania systemu CRM jest redukcja papieru! Wszystkie procesy, zestawienia, klienci mogą być przeniesione do systemu CRM i korzystać z jego rozwiązań. Nie tylko korzystnie wpływa to na polepszenie organizacji pracy ale również sprzyja ochronie środowiska.

2. Więcej czasu sprzedaży, mniej organizacji

Wszystkie dane nt. klienta przechowywane są w bazie danych. Rozwiązania systemu CRM jednym kliknięciem pokazują określonych klientów, wartości zamówienia, z łatwością można odnaleźć szukany detal. Użytkownik nie traci czasu na wyszukanie potencjalnych klientów, tylko oferuje gotowe rozwiązania klientom.

3. Lepsza organizacja przedsiębiorstwa

Narzędzie do współpracy pomiędzy poszczególnymi jednostkami w firmie jakie oferują systemy CRM, m.in: biblioteki, czaty online, udostępnianie informacji sprawia, że organizacja firmy jako jednostka jest o wiele bardziej wydajna a praca poszczególnych pracowników bardziej efektywna.

4. Satysfakcja klienta

Nic tak dobrze nie wpływa na rozwój oraz wizerunek firmy jak zadowolony klient. Oprogramowanie informatyczne CRM ułatwia znacznie kontakt z klientem, pozwala na szybkie reagowanie na problem klienta. Wszystkie dane w systemie CRM są w czasie rzeczywistym ,co znacznie minimalizuje czas reakcji na określone działanie.

5. Integracja

System CRM jest programem uniwersalnym. Jego architektura sprawia, iż można go zintegrować z innymi programami biznesowymi. Najczęściej system CRM działa wraz z pakietem aplikacji biurowych MS Office, potrafi importować jak i eksportować dane do plików tych formatów. System integruje się również z programami do zarządzania procesem wytwarzania, takich jak MRP, czy ERP.